Luis G.

asked • 09/19/19

Which is the better buy?

Option 1:3 1/3 lb. Of turkey for $10.50

Option 2:2 1/2 lb. of turkey for $6.25




1 Expert Answer

By:

Still looking for help? Get the right answer, fast.

Ask a question for free

Get a free answer to a quick problem.
Most questions answered within 4 hours.

OR

Find an Online Tutor Now

Choose an expert and meet online. No packages or subscriptions, pay only for the time you need.