Kayana A.

asked • 08/20/19

Aliyah had $24 to spend on seven pencils. After buying them she had $10. How much did each pencil cost?

1 Expert Answer

By:

Still looking for help? Get the right answer, fast.

Ask a question for free

Get a free answer to a quick problem.
Most questions answered within 4 hours.

OR

Find an Online Tutor Now

Choose an expert and meet online. No packages or subscriptions, pay only for the time you need.