Find an Online Tutor Now

Weslynn T.

asked • 09/25/18

Abby and Kenzie are purchasing cupcakes for their class for $13.98 if they are going to split the cost evenly, how much should each person pay?

I just need help with this I can not do it 

1 Expert Answer

By:

Still looking for help? Get the right answer, fast.

Ask a question for free

Get a free answer to a quick problem.
Most questions answered within 4 hours.

OR

Find an Online Tutor Now

Choose an expert and meet online. No packages or subscriptions, pay only for the time you need.