Aubrey H.

asked • 09/16/15

ribbon is sold at three yards for $6.33. Aubrey bought 24 yards for a project. How much did she pay?

you need to figure out how much Aubrey made 

1 Expert Answer

By:

Kimberly O. answered • 09/16/15

Tutor
4.9 (18)

Patient and Adaptable Tutor

Still looking for help? Get the right answer, fast.

Ask a question for free

Get a free answer to a quick problem.
Most questions answered within 4 hours.

OR

Find an Online Tutor Now

Choose an expert and meet online. No packages or subscriptions, pay only for the time you need.