Search 75,467 tutors
FIND TUTORS

Justin from Irving, TX's Resources

Answers

help me please

(creg needed chips so he priced the box that had 4 packages of chips in it. The box sold for .84. Separately the chips sold for .25 a package. He bought the box of 4 packages plus the one package...