Search 75,621 tutors
FIND TUTORS

Donna from Citra, FL's Resources

you own a pizza restaurant the selling price is $12 for each pizza the cost to make each pizza is $5 you have a fixed labor cost of $230 and you sell 85 pizzas what is your profit? How many pizzas...